• 0422 324 10 11
  • info@malatyahashotel.com

Hakkımızda


HAS Otel Malatya'da günümüzün modern lüksünü yeniden tanımlayan bir anlayış ile yapılmıştır. 50 standart,1 süit odası, 1 engelli odası, 120 yatak kapasitesiyle tam konfor ile sizlere hizmet vermeye hazırız. Çeşitli donanım ve hizmetlerin sunulduğu otelimiz; hem iş hem de tatil seyahatleri için konaklamada idealdir. Deneyimli ve eğitimli müstesna     bireylerden oluşan ekibimizin her bir bireyi, misafirlerin bütün taleplerini üstün bir gayretle yerine getirmek üzere seçilmiştir. Misafirlerimizin genel deneyimini desteklemek için ekip; sabır, gurur ve keyifle ekstra yol kat etmektedir.

Hizmetimiz ve kalite standartlarımız ile Türkiye'de ve  Malatya'da fark edilip, misafirlerimizin bizi tercih etmeleri için ulusal ve uluslararası standartlarını Türk konukseverliği ile birleştirip, sektöre yön veren aktörlerden biri olmak ve marka değerimizi yaratmaktır. HAS Otel, Türkiye'nin yükselen değeri olan turizm ve otelcilik alanında ayrıca yeni yatırımlar da hedeflemektedir. 

Hedefimiz varoluşumuzu ortaya koyan değerlerimizi koruyarak, insana ve çevreye duyarlı, güler yüzlü ve sıcak, misafirperverliği ile misafir memnuniyetini koşulsuz kabul eden, güvenilir ve tercih edilen bir otelcilik anlayışı ortaya koymaktır.

Kendinizi Nostaljik Bir Hikâyenin Başlangıcına Bırakın...

Saygılarımızla,

·         Odalarımızda Split Klima, Banyo, Otomatik Telefon, Saç Kurutma Makinası ve Mini Bar mevcuttur.

·         Otelimiz Restaurant, Tv Salonu ve Otopark bulunmaktadır.

·         Otelimizin tüm odalarında, Toplantı Salonlarında ve Açık alanlarda Wireless İnternet (Kablosuz internet) hizmeti ücretsizdir.